Taktické cvičení v místní sokolovně

Dne 17.11.2008 v 15.00 hodin byl vyhlášen požární poplach. Jednotka vyjížděla na požár sokolovny, kde byl ohlášen kouř z půdního prostoru a měla se tam nacházet jedna osoba. Po příjezdu bylo nataženo jedno dopravní vedení s dvěma útočnými proudy C a bylo započato vyhledávání nezvěstné osoby.

Osoba se zraněním byla nalezena v půdním prostoru. Byla zahájena záchrana osoby z ohroženého prostoru, ošetření a následné vynešení do venkovních prostor. Po následné likvidaci požáru bylo cvičení ukončeno. Proběhlo vyhodnocení a jednotka se vrátila zpět na základnu. Úkolem cvičení bylo prověřit velitele zásahu jak si poradí s několika důležitými úkoly. Cvičení nabylo ještě více realičnosti, že byly použity dýmovnice. Dokonce se přišli podívat  i někteří občané, kteří si mysleli že doopravdy hoří. Na fotky se můžete podívat zde.

Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.