Požární ochrana očima dětí 2014

Také letos jsme se zapojili do výtvarné a literární soutěže „Požární ochrana očima dětí“. Uspořádali jsme základní kolo, do kterého se zapojila především místní ZŠ, které bychom tímto chtěli velice poděkovat za ochotu. Dále se zúčastnili mladí hasiči a děti z klubu Mikeš. Všem ještě jednou moc děkuji za snahu a pečlivou práci.

Letos se zapojilo 105 dětí, ale prací bylo mnohem více, protože některé děti namalovaly několik obrázků.

Práce jsme rozdělili do kategorií ,vyhodnotili 3 nejlepší v každé kategorii a odeslali do okresního kola. Loni děti z naší ZŠ dosáhly v okresním kole výborných výsledků a doufejme, že tomu tak bude i letos.

Nejlepší práce:

Kategorie ZŠ4

1. Martin Drabálek

2. Radim Viktorin

Všechny děti budou za snahu odměněny sladkostí a vítězové navíc diplomem a cenou.

Plánujeme předávání cen v Hasičské zbrojnici, kde si děti prohlédnou nově opravenou budovu a techniku a také výstavu všech prací ze soutěže.

Těšíme se, že se přijdete také podívat.

Podívejte se na obrázky zde:

Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.