Taktické cvičení

V pátek 1.10.2010 v 10.00 vyslalo KOPIS naši jednotku na požár skladovacích prostor firmy Linden v Hustopečích na ul. Žižkova. Jednotka vyjela s vozidlem CAS 20 MAN v počtu 1+5. Jednalo se o taktické cvičení.

Po příjezdu na místo byla celá jednotka i s vozidlem odeslána na 1. úsek a na pokyn velitele úseku se všech 6 členů vybavilo vzduchovými dýchacími přístroji. 2 členové byli určeni k vystřídání hasičů u proudu uvnitř skladu z prostoru kompresorovny, další 2 členové byli odesláni na 2. úsek kde vystřídali hasiče u proudu uvnitř budovy. Po lokalizaci požáru byli poslední 2 členové určeni na aplikaci střední pěny pomocí proudnice v prostoru kompresorovny a skladu. Po ukončení cvičení se jednotka vrátila zpět na základnu.

Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.